Колесніков М.О. Вплив токоферолу на формування біологічної продуктивності гороху посівного за результатами 3-х річних досліджень // Проблеми та перспективи сталого розвитку АПК: матер. міжнар. наук.-практ. конф. – Мелітополь: ТДАТУ, 2015. – Т.2. Сільськогосподарські науки. Біологічні науки. Екологія. – С. 12-15.
Іванова І.Є. Компетентний підхід в освітній діяльності аграрного ВНЗ в межах формування напрямів підготовки «Харчові технології та інженерія» і «Охорона праці» / І.Є.Іванова, Е.С. Фазилова // Матеріали методичної конференції ТДАТУ.- Мелітополь, 2015
Іванова І.Є. Формування споживчих властивостей плодів черешні пізнього строку достигання протягом періоду вегетації / І.Є. Іванова, Е.С. Білоус // Науковий вісник ТДАТУ.- Мелітополь, 2015. – Вип. 92, – С. 25-29 РІНЦ, GoogleScholar.
Іванова І.Є. Аналіз динаміки середньої маси плоду та співвідношення кісточки до мякоті в свіжих плодах черешні пізнього строку достигання протягом 2012-2014 рр. / І.Є.Іванова, Е.С. Фазилова // Матеріали всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи сталого розвитку АПК півдня України» ТДАТУ.- Мелітополь, 2015
Алексєєва О.М., Ілляшенко Є.С. Порівняльна агроекономічна оцінка товарних і універсальних насаджень суниці сортів Хонейо і Альбіон в умовах Південного Степу України // Матеріали напуково-практичної конференції «Інтегровані технології вирощування та зберігання продуктів рослинництва за умов Степової зони України». Вип. 1, ТДАТУ. – 2015. – С. 20-23
Бондаренко П.Г., Алексєєва О.М. Вплив конструкції насаджень на ріст і продуктивність дерев черешні (Cerasus avium (L.) Moench.) в зоні Південного Степу України // Збірник тез Всеукраїнської науково-практичної конференції 22 жовтня 2015 р. – Мліїв: Інститут помології ім. Л.П. Симиренка НААН, 2015
Розова Л.В. Шкідники та хвороби в насадженнях черешні (Cerasus Avium Moench.) та персика (Persica vulgaris Mill.) / Л.В. Розова, Л.В. Нагорна, І.В. Куртова // Садівництво. – 2015. – Вип. 70. – С. 98-106.
Калитка В.В., Капінос М.В. Вплив регуляторів росту рослин і біопрепаратів на продуктивність гороху посівного (Рisum sativum L.) в умовах Південного Степу України./ Науковий вісник Національного університету біоресурсів і природокористування України. Серія «Агрономія»/ Редкол.: С.М. Ніколаєнко (відп. ред) та ін. – К.: ВЦНУБіП України, 2015. – Вип. 210, ч.1. – С.38-46.
Калитка В.В., Капінос М.В. Вплив регуляторів росту та активних штамів ризобій на пігментний комплекс та продуктивність гороху посівного (Pisum sativum L.)/ Вісник ХНАУ. Серія “Рослинництво, селекція і насінництво, плодоовочівництво і зберігання”/ Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, 2015, вип.2. – С.8- 16.
Капінос М.В.,Калитка В.В. Вплив регуляторів росту рослин і мікробних препаратів на проростання насіння та початковий ріст гороху посівного (Pisum sativum L.)/ Таврійський науковий вісник: Науковий журнал. Сільськогосподарські науки. Вип. 96 – Херсон: Грінь Д.С., 2015. – С.66-73.
В.В. Калитка, М.В. Капинос. Оптимизация продукционного процесса гороха (Pisum sativum L.) в условиях Южной Степи Украины/Ştiinţa Agricolă Nr.2/2015 ISSN 1857 – 0003 С.36-41.
Бондаренко П.Г., Потапенко В.В. Закладання плодових утворень черешні (Cerasus avium (L.) Moench.) залежно від конструкцій насаджень в зоні Південного Степу України // Матеріали міжнар. наук.-практ. Конференції молодих вчених, аспірантів і студентів, 29-30 жовтня 2015 р. – Х.: ХНАУ, 2015. – С. 130-132
Покопцева Л. А., Єременко О. А., Булгаков Д. В. Використання регуляторів росту рослин для передпосівної обробки насіння соняшнику гібриду Армада. Вісник аграрної науки Причорномор’я. 2015. С. 127–136.
Єременко О.А. Покопцева Л.А. Булгаков Д.В. Використання РРР для передпосівної обробки насіння соняшнику гібриду Армада. Вісник аграрної науки Причорномор’я. Вип. 4(87), 2015. С.127-136.
Покопцева Л.А. Іванова І.Є., Вєльчева Л.Г. Застосування методу багатокритеріальної оптимізації для вибору оптимального варіанту передпосівної обробки насіння соняшнику сорту Чумак. Вісник аграрної науки Причорномор’я. Вип.2(85). Т.1. Миколаїв, 2015 р.
Іванова І.Є., Покопцева Л.А. Вибір оптимального сорту черешні для швидкого заморожування і тривалого зберігання методом багатокритеріальної оптимізації та економічна ефективність заморожених сортозразків згідно ряду ранжування. Таврійський науковий вісник. 2015. Вип.93. С. 37 – 42.
Покопцева Л.А., Еременко О.А., Булгаков Д.В. Використання регуляторів росту рослин для передпосівної обробки насіння соняшнику гібриду Армада. Вісник аграрної науки Причорномор’я. Вип.4 (87). 2015. С. 127-136.
Калитка В.В., Золотухіна З.В. Засвоєння азоту рослинами інтенсивних сортів пшениці озимої за використання регулятора росту АКМ. Наукові доповіді НУБіП України. 2015, №51 (березень).
Малюк Т.В., Пчолкіна Н.Г. Спосіб визначення забезпеченості грунту доступними формами макроелементів та регулювання мінерального живлення плодових культур. Садівництво. – 2015. – Вип. 70. – С. 64-70.
Малюк Т.В. Діагностика якості мінерального живлення плодових культур. Агрохімія і ґрунтознавство. – 2015. Вип. 82. С. 45–50.