30 жовтня в стінах ТДАТУ кафедрою хімії та біотехнологій (завідувач доц. Колесніков М.О.) було проведено інтелектуально-розважальну гру «Хімічний брейн-ринг». До гри були запрошені учні шкіл міста, районів та студенти ТДАТУ. В заході прийняли участь Мелітопольські ЗОШ № 4, 15, 20, 1, 14, 11, 23, гімназії № 10 та 19,  Якимівська гімназія, Костянтинівський ліцей «Ерудит», Мелітопольський коледж ТДАТУ, факультет агротехнологій та екології ТДАТУ.

Брейн-ринг відкрив проректор з навчальної роботи доцент Ломейко О.П. 32 гравці з чотирьох команд (Агрономії, Екології, Харчових технологій та Охорони праці) до складу яких входили як студенти, так й учні шкіл сідали за столи, щоб у запеклій боротьбі довести, хто з них є найсильнішим у знаннях з хімії. Хлопці та дівчата не стримували емоцій та намагалися як найшвидше знайти відповіді на непрості запитання ведучої брейн-рингу (доц. Герасько Т.В.). Гравцям були представлені питання, вікторини, музичні та відео загадки на хімічну тематику, підготовані викладачами факультету АТЕ, а також й самі гравці задавали питання своїм суперникам. Кожна команда зіграла по дві гри.

В результаті чесного змагання журі гри (керівник центру довузівської підготовки та профорієнтації, к.е.н., доц. Воронянська О.В., декан факультету АТЕ, доц, к.с.г.н. Іванова І.Є., завідувач кафедри хімії та біотехнологій, доц, к.с.г.н. Колесніков М.О., голова студкому факультету АТЕ Кравцов Д.) оголосило переможців.  Перше місце посіла команда Харчових технологій, друге почесне місце зайняла команда Охорони праці, а третє місце розділили команди Агрономії та Екології. Усі гравці нагороджені грамотами, отримали сувеніри та солодкі призи. Учасники команд продемонстрували чудові знання хімії, отримали гарний настрій та задоволення.

Колектив кафедри хімії та біотехнологій висловлює глибоку вдячність вчителям хімії, які підготували учнів, підтримували своїх вихованців та мали можливість бути присутніми на святі. Особлива подяка Конопольській Вірі Володимирівні (вчитель хімії ЗОШ №4), Савченко Ірині Миколаївні (методист управління освіти Мелітопольської міської ради) за допомогу в організації даного заходу.

Сподіваємося, що учасники гри використають свої знання в подальшому навчанні, а наш університет стане для учнів тим закладом, де можна в майбутньому отримати справжню професію, стати фахівцем своєї справи та гідним громадянином країни.

HO2I3270 HO2I3339