Ознайомлення з досвідом провідних зарубіжних спеціалістів та дослідників, підвищення професійної компетентності є одним з пріоритетних напрямків роботи співробітників кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії.

З 26 по 30 квітня 2021 року викладачі кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії взяли участь у “Тижні аргентинських агротехнологій в Україні” та перегляді курсу відеолекцій, підготовленого експертами Національного інституту аграрних технологій Аргентини.

Організаторами виступили: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), новітня магістерська програма «Агрокебети», Національний інститут аграрних технологій Аргентини (INTA), Міністерство закордонних справ, міжнародної торгівлі та культури Аргентинської Республіки, Посольство Аргентинської Республіки в Україні.

Програма стажування включала наступну тематику:

Лекція 1. Сільськогосподарське виробництво в економіці Аргентини. (Алехандро Сааведра);

Лекція 2. Сільськогосподарська техніка та точне землеробство. Машини та системи, що виробляються та використовуються в Аргентині. (Ернан Феррарі);

Лекція 3. Посіви в Аргентині. Захист культур та грунтів (Фернандо Сальваджіотті);

Лекція 4. Зерносушарки та логістика в Аргентині (Дієго де ла Торре);

Лекція 5. Тваринництво як складова аграрного ринку Аргентини (Андреа Пасінато).

Метою заходу було підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки науково-педагогічних працівників, опанування новітніми методами, набуття нового досвіду в аграрній сфері, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Участь у “Тижні аргентинських агротехнологій в Україні” дала можливість отримати важливий міжнародний досвід і підвищити свою професійну майстерність в ґалузі агровиробництва відповідно до сучасних вимог аграргого бізнесу.

За матеріалами

ст.викл. кафедри ПВБ