24 вересня  місто Мелітополь святкувало свій  233-й день народження. В цей день у центральному парку ім. М. Горького кафедри факультету агротехнологій та екології  ТДАТУ мали нагоду познайомити мешканців нашого міста з цікавими експозиціями. Так, кафедра плодоовочівництва, виноградарства та біохімії запропонувала поринути у «Мікросвіт рослин» (завідувач кафедри, к.с.г.н., доцент Колесніков М.О., ст.викладач, к.б.н. Пащенко Ю.П., асистент Капінос М.В.).

Усі зацікавлені мали можливість під мікроскопом роздивитися  мікроскопічні зразки рослинних тканин,  зернівку пшениці, стебла та корені гарбуза, кірказона,  ячменю, кукурудзи, рослинний пилок, волоски герані та інші мікропрепарати. Найвдячнішими глядачами були діти, які з не аби яким інтересом зазирнули у мікросвіт рослин. Студенти спеціальності «Садівництво та виноградарство» (Пірогов Д., Самсонов Д.) розповідали про свою спеціальність, особливості навчання та роздавали профорієнтаційні листівки.

Інформаційний супровід:

к.б.н., ст. викл. каф. ПОВБХ Пащенко Ю.П.