23 та 24 березня 2021 р. відбулась Міжнародна конференція «АГРОСКАУТИНГ – АГРОсвіта для молоді та АГРОсервіс для виробників», яка проходила в онлайн-форматі. Організатором конференції виступила програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО). У конференції прийняла участь викладач кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки Покопцева Любов Анатоліївна.

Метою конференції є представлення моделей агрономічного скаутингу для забезпечення комплексом послуг сільськогосподарських виробників, спрямованих на оптимізацію аграрних технологій, підвищення продуктивності та якості плодоовочевої продукції та підвищення професійного рівня знань і практичних навичок молодих фахівців профільних ВНЗ відповідно до потреб аграрного ринку. Виступали представники, експерти провідних агрокомпаній та агропідприємств і також члени робочої групи з розробки моделі запровадження агроскаутингу з Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Доповіді були високого рівня і  дуже зручний формат наукового спілкування, якому аж ніяк не зміг завадити карантин.

й