За сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) 27-28 січня відбувався вебінар на тему “Агро-IT рішення у сільському господарстві” та віртуальний тур від фермера, якій використовує такі рішення у своїй роботі.

Викладачі кафедри (доц. КОЛЕСНІКОВ М.О.) приймають участь у роботі вебінару, в ході якого вони ознайомлюються з інноваційними методами аналізу та контролю стану вирощування сільськогосподарських культур та виробництва продукції тваринництва, а також збору та обробітку економічної інформації діяльності сільськогосподарських підприємств.

Спікери вебінару – це спеціалісти ГІС технологій, точного землеробства, інженери провідних господарств та професори американських університетів, які поділяться власним досвідом дослідження використання та економічної ефективності впровадження Агро-IT рішень у сільське господарство.

Посилання на програму вебінару “Agro-IT Solutions”.

изображение_2021-02-11_151424