27-29 січня 2022 року на платформі Zoom проходив тренінг з інклюзивної освіти DigEco Projekt, в якому взяли участь викладачі кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки. Також до тренінгу долучилося близько 100 зареєстрованих учасників, зацікавлених у реалізації та діяльності проєкту Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану(DigEco).

Мета тренінгів спрямована на мінімізацію дискримінаційних проявів людей з особливими освітніми потребами в галузі вищої освіти. Структура запропонованого тренінгу була зосереджена на таких складниках:

1) Моделі інвалідності та їх вплив на освітній процес;

2) Особливості викладацької діяльності в інклюзивному просторі;

3) Виклики інклюзивного навчання у закладах вищої освіти та шляхи їх мінімізації;

4) Формування толерантного ставлення до студентів з інвалідністю у закладах вищої освіти.