2 лютого 2022 року на платформі «Zoom» відбулась робоча зустріч керівника проєкту «Агрокебети» Анатолія ЦИРКУНА, координатора по роботі з регіональними ЗВО Алли КРАВЧЕНКО та координаторів даного проєкту від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного – проректора з наукової роботи, професора, доктора сільськогосподарських наук Оксани ЄРЕМЕНКО та асистента Альони ФЕДОСОВОЇ.

У ході робочої зустрічі розглядали питання перспектив та можливостей працевлаштування випускників магістерського проєкту «Агрокебети». Анатолій ЦИРКУН висловив намір щодо можливості надання допомоги кожному випускнику проєкту у вирішенні цього питання – шляхом написання здобувачами резюме та надання їх провідним господарствам аграрної сфери України.

Наступним питанням була підготовка здобувачів вищої освіти проєкту «Агрокебети» 2-го набору до 6-тимісячної виробничої практики та розподіл їх між менторами від господарств. Підбивши підсумки попереднього досвіду з практичної підготовки здобувачів вирішили працювати у тому ж форматі.

Третім питанням було обговорення підготовки до круглого столу у березні 2022 року з агровиробниками, менторами, викладачами та здобувачами вищої освіти. Метою даного заходу стане обговорення підсумків перших 2-х років реалізації проєкту «Агрокебети» у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. Ключовим моментом цього заходу буде святкове вручення дипломів першим випускникам проєкту «Агрокебети».

Координатори проєкту від ТДАТУ вдячні керівництву новітньої магістерської програми «Агрокебети» та Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» за плідну співпрацю.