Opera Снимок_2021-03-23_214631_mail.google.com

Садівники і городники з великим нетерпінням чекають настання весни. Але всі турботи можуть зійти нанівець, якщо природа не балує погодою, особливо небезпечними для садівників виявляються весняні заморозки. Оманливе весняне сонечко, в одну мить воно може сховатися за свинцевими хмарами, а льодовий вітер і холодний дощ перекреслить всі надії на ранній та якісний урожай.

З метою надання порад та рекомендацій щодо того, як уникнути пошкодження плодових дерев заморозками, як обрати правильну систему захисту та швидко реагувати 22 березня 2021 р. доцентом кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії Максимом Колесніковим було проведено вебінар на тему «Сучасні методи захисту плодових дерев від ранньовесняних заморозків». В ході вебінару також було затронуті питання механізмів ушкодження дерев за дії низьких температур,  застосування хімічних, біологічних та фізичних методів захисту плодових дерев від ранньовесняних приморозків, проведено порівняльний аналіз ряду препаратів, означені їх переваги та недоліки.

Сподіваємося, що садоводи-практики, студенти отримали цікаву та корисну інформацію для своєї роботи та подальшого навчання. Дякуємо всім, хто був з нами.

За матеріалами
доц. М.О. Колеснікова