3 листопада в стінах ТДАТУ кафедрою хімії та біотехнологій (завідувач доц. Колесніков М.О.) було проведено щорічну інтелектуально-розважальну гру «Хімічний брейн-ринг». В цьому році тематикою гри було обрано цікаву хімію рослин, рослинних продуктів, грунтів, добрив. Хімічний брейн-ринг було проведено за підтримки Українського проєкту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). До гри були запрошені учні шкіл міста, та студенти ТДАТУ. В заході прийняли участь Мелітопольські ЗОШ №1, №4, №6, №7, №8, №15, №20, №23, УВК №16, Гімназії №5, №9, №19, Мелітопольський коледж ТДАТУ, факультет агротехнологій та екології ТДАТУ. Всього у грі прийняли участь 32 учні шкіл та студенти з чотирьох команд (Агрономії, Екології, Харчових технологій та Цивільної безпеки).

З вступними словами до присутніх звернулася начальник центру профорієнтації та довузівської підготовки Кушнарьова Т. Т.

У запеклій боротьбі команди намагалися довести, що саме вони є найсильнішим у знаннях з хімії. У залі вирували емоцій та гравці намагалися як найшвидше знайти відповіді на непрості запитання ведучої брейн-рингу, студентки ІІІ курсу, голови наукового сектору факультету АТЕ, ведучої міської лігі «Що? Де? Коли?» Корольової Наталії. Гравцям були представлені питання, вікторини, фото та відео загадки пов’язані з цікавою хімією рослин і не тільки. Запрошені вчителі шкіл міста визначили найбільш цікаві на їх погляд питання, підготовані викладачами кафедри хімії та біотехнологій.

Слідкувало за порядком та дотриманням правил шановне журі, яке представляли керівник центру довузівської підготовки та профорієнтації  Кушнарьова Т.Т., декан факультету АТЕ, доц, к.с.-г.н. Іванова І.Є., завідувач кафедри хімії та біотехнологій, доц, к.с.-г.н. Колесніков М.О., заступник декана з виховної роботи Шлеїна Л.І., голова студкому факультету Белий Є.)

В ході гри учасники команд продемонстрували чудові знання хімії, кмітливість, отримали гарний настрій та задоволення. Після зіграних 4-х турів журі визначило переможців. Так, в результаті чесного змагання перше місце посіла команда Екології, друге почесне місце зайняла команда Агрономії, а третє місце розділили команди Харчових технологій та Цивільної безпеки.

Після гри на кафедрі хімії та біотехнологій відбулася зустріч викладачів кафедри та вчителів хімії шкіл міста, де у неформальній обстановці були обговорені питання подальшого співробітництва та шляхи популяризації дисциплін природничого циклу.

Усі гравці нагороджені грамотами та отримали цінні призи від проєкта UHBDP. А всі гравці команди переможців отримали флеш-накопичувачі.

Колектив кафедри хімії та біотехнологій висловлює глибоку вдячність вчителям хімії (Конопацькій В.В., Фроловій Л.О., Донець Т.А., Черкасовій Л.В., Голіковій С.П., Дрізік Г.В., Григоренко Я.В., Китляр Ж.І., Корнєвій А.Д., Матвієнко О.В., Чебирюк О.М.), які підготували учнів, підтримували своїх вихованців та мали можливість бути присутніми на святі. Особлива подяка Савченко І.М. (методист управління освіти Мелітопольської міської ради) та Подшивалову Г.В. (директор ІКЦ «Агро-Таврія») за допомогу в організації даного заходу.

Сподіваємося, що присутні отримали справню насолоду від гри. Віримо, що учні використають свої знання в подальшому навчанні, а наш університет стане для них тим закладом, де можна в майбутньому отримати справжню професію, стати фахівцем своєї справи та гідним громадянином країни.

ТДАТУ – це твоє гідне майбутнє!img_3256 img_3253 img_3252 img_3244 img_3171 img_3184 img_3186 img_3204 img_3223img_3168 img_3161 img_3158