Вітання від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Президенту асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», Генеральному директору ІМК, засновнику агроосвіти майбутнього «Агрокебети» Алексу Ліссітсі на честь Дня народження!

Шановний пане Алексу!

Вітаємо вас з Днем народження! Зичимо подальших шалених успіхів у житті, нових чудових ідей, та здійснення усіх планів! Нехай цей день буде для Вас переходом на новий рівень в житті. Бажаємо з кожним роком ставати кращим, успішнішим, міцнішим і, звичайно, здоровішим. Також бажаємо, щоб поруч завжди були вірні друзі, які допоможуть і підтримають у будь-яку хвилину.

Надзвичайно вдячні за надану можливість приймати участь  в освіті майбутнього «Агрокебети» та подальшому кар’єрному зростанні!!!!

Бажаємо залишатися успішним,

Не зупинятися ані на мить,1

Іти вперед і підніматись вище

По сходинках кар’єрних і людських!

Хай поважають, люблять і цінують,

І друзі, і колеги, і сім’я.

Хай доля лиш найкраще подарує,

Щасливого, яскравого життя!

2

Бажаємо незабутніх мандрівок та нових знань!

3

4

З щирою повагою магістри проєкту «Агрокебети» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного