У сучасних умовах професійна орієнтація населення, зокрема шкільної молоді, є одним із головних напрямків державної політики зайнятості. Під час профорієнтаційних заходів викладачі  різноманітними методами спонукають молодь до розуміння того, що вибір професії – це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством та найголовніше – перед собою, і полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і саме ним іти.

У рамках профорієнтаційної роботи 16 вересня викладачі університету Якушева Інна Євгенівна викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування та Онищенко Ольга Вячеславівна викладач кафедри рослинництва імені професора В.В.Калитки відвідали Ліцей № 10 Мелітопольської міської ради. Проходили батьківські збори 11 класів. Викладачі розповіли про спеціальності уніерситету, закордонну практику, курсах підготовки для успішного проходження ЗНО та особливостях написання олімпіад.

Викладачі відповіли на запитання батьків та висловили сподівання на подальші зустрічі на дні відкритих дверей.