З 09 вересня на кафедрі рослинництва імені професора В.В. Калитки розпочався захист звітів з виробничої практики студентами 41 АГ та 31 САГ груп. Проходження практики на підприємствах тривало протягом чотирнадцяти тижнів. В перший день практики студенти отримали завдання від керівника практики, прослухали інструктаж з техніки безпеки та приступили до практичного навчання, а після завершення практики проводиться захист звітів.

Виробнича практика студентів є одним із важливих видів навчальної роботи і здійснюється з метою набуття виробничих навиків приймати самостійно рішення в реальних виробничих умовах. Вона покликана підготувати майбутніх спеціалістів до реальної практичної роботи, забезпечити належний рівень їхньої професійної підготовки.

Під час проходження виробничої практики студенти оволоділи навичками з технологічних аспектів вирощування сільськогосподарських культур (системами обробітку ґрунту, удобрення, захисту від шкідливих організмів, ознайомилися з сівозмінами, які використовують у господарствах та ін.).