27.11.2019 на кафедрі ПВБ проведена загальна кураторська година. Зі вступним словом виступила старший куратор кафедри доцент Нінова Г.В.

До уваги було запропоновано прийняти інформацію стосовно Антикорупційної програми та Кодексу Честі ТДАТУ.

Були висвітлені наступні питання: 1. Антикорупційні заходи у діяльності ТДАТУ, норми професійної етики працівників, права і обов’язки керівників та працівників, та ін. 2. Загальні моральні принципи, якими мають керуватися члени університетської громади, норми етичної поведінки співробітників і студентів , політика академічної чесності ТДАТУ.

Також в обговоренні питань порядку денного прийняли участь куратори академічних груп Алексєєва О.М., Герасько Т.В., Розова Л.В., Пащенко Ю.П., Капінос М.В., які давали змістовні відповіді на запитання студентів.

viber image

За матеріалами доцента каф. ПВБ Нінової Г.В.