Виробнича практика студентів є одним із важливих видів навчальної роботи і здійснюється з метою набуття науково-дослідних навиків приймати самостійно рішення в реальних виробничих умовах. Вона покликана забезпечити належний рівень професійної підготовки магістрів.

27 жовтня 2022 року на кафедрі рослинництва та садівництва імені професора В.В. Калитки відбувся захист звітів з науково-дослідної (виробничої) практики магістрів другого року навчання спеціальності Агрономія (проєкт Агрокебети). Проходження практики на провідних агрохолдингах і підприємствах тривало з травня по жовтень місяць 2022 року.

Протягом усього періоду проходження практики здобувачі вищої освіти тісно співпрацювали з керівниками від ТДАТУ і менторами від господарств. Під час практики студентами були закладені наукові досліди з вивчення елементів технології вирощування сільськогосподарських культур, а результати цих дослідів були висвітлені під час захисту звітів.

Стаття-захист-звітів-Агрокебети-2-курс