Агрокебети – це удосконалена магістерська програма, створена у співпраці бізнесу і навчальних закладів. Мета програми – забезпечити ТОП-ові українські аграрні компанії висококваліфікованими працівниками, а випускників — високооплачуваним робочим місцем одразу після отримання диплому.

26 лютого ТДАТУ відвідали: голова наглядової ради програми Алекс Ліссітса, координатор роботи з регіональними закладами вищої освіти з реалізації програми «Агрокебети» Алла Кравченко, керівник освітнього проекту «Агрокебети» Анатолій Циркун та керівник групи компаній «Мелітопольська черешня» Антон Лукоянов. Координатором програми від ТДАТУ стала завідуючий кафедри рослинництва ім. професора В.В. Калитки Оксана Єременко.

Алекс Ліссітса розповів студентам університету про основні тенденції на світовому ринку продовольства та підкреслив, що аграрна галузь залишається найперспективнішою не лише в Україні, а й у всьому світі. Адже питання №1 — зростання населення на планеті та, відповідно, різке зростання споживання продуктів харчування. Окрім того, це галузь, яка швидко розвивається і дає можливість для реалізації безлічі ідей. Також президент УКАБ дав студентам кілька порад, як бути успішними і постійно розвиватись. Програма «Агрокебети», покликана знайти талановиту молодь, яка зможе успішно працювати в агросекторі.

В кінці зустрічі відбулось підписання меморандуму про відкриття програми «Агрокебети» у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного між керівництвом університету та асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу».

IMG_1108

IMG_1119

IMG_1122

IMG_1125

IMG_1134

IMG_1144

IMG_1151

IMG_1155

Після цього для делегації програми «Агрокебети» була проведена екскурсія для ознайомлення з матеріально-технічною базою університету, де гості побачили  можливості, які необхідні для підготовки «польового командира».

DSC_0008

DSC_0010

DSC_0015

DSC_0017

DSC_0027

DSC_0035

Основні етапи впровадження програми були обговорені на круглому столі, на якому були присутні керівництво університету, координатори програми «Агрокебети», а також керівники агропромислових підприємств південного регіону, а саме голова Запорізької обласної організації Аграрний союз України Анатолій Тиховод, керівник ТОВ «Агро-Сервіс» Микола Бандура,  керуючий виробництвом ТОВ «СПП Лана» Олексій Верещага.

На даний час є дуже важливим підготовити фахівців і керівників агропідприємств, поширювати інноваційні та передові знання, отримувати навички в галузі сільського господарства, все це можливо отримати з допомогою програми агрокебети.

dsc_0005-15

dsc_0008-13