10 серпня до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного завітали представники проєкту «Агрокебети-Схід» маркетолог Дар`я Чорна та PR-менеджер Дмитро Чепур. Слід зазначити, що це вже шостий візит представників проєкту до нашого вищого навчального закладу. Цього разу основною метою візиту було зафіксувати досягнення студентів магістерського проєкту «Агрокебети-Схід» у ході тривалої виробничої практики на підприємствах південного Сходу України.

За гарною традицією візит розпочався із робочої зустрічі представників проєкту з координатором проєкту «Агрокебети-Схід» у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, доктором с.-г.н., професором, проректором з наукової роботи Оксаною Єременко. У ході робочої зустрічі сторони обговорили нагальні питання, обмінялися пропозиціями та побажаннями щодо подальшої реалізації проєкту в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.

Пізніше представники проєкту вирушили до господарств ТОВ «АПК Істок» та ФГ «Таврія-Скіф», де проходять шестимісячну практичну підготовку здобувачі вищої освіти магістерського проєкту «Агрокебети-Схід»  Роман Борисенко, Артем Іванча, Андрій Медведєв та Олександр Зіняк. Студенти звітували про свої успіхи та досягнення, адже вже мають певні наробки у своїй професійній діяльності, відповідали на питання гостей та висловлювали побажання проєкту.  Ментори, в свою чергу, поділилися враженнями від навчальної та практичної підготовки здобувачів вищої освіти, що навчаються у рамках проєкту.

Також Дар`я та Дмитро мали змогу відвідати дослідну ділянку разом із студентом проєкту Євгенієм Пархоменко, де ознайомились з технологією вирощування хвойних рослин.

Слід зазначити, що декількома днями раніше також відбувся візит представників проєкту на підприємство ДП «Ілліч-Агро Донбас», що належить до агрохолдингу «HarvEast», де здобувач вищої освіти Олег Калінін відзвітував перед представниками про свої успіхи у практичній підготовці.

Гості відзначили високий рівень знань студентів, що є гарною основою для майбутніх досягнень!

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного висловлює щиру подяку менторам від підприємств ТОВ «АПК Істок» Михайлу Петровичу Ткачуку та ФГ «Таврія-Скіф» Олегу Анатолійовичу Каліману за натхненне керівництво здобувачами вищої освіти та привітну зустріч.

Реалізація проєкту «Агрокебети-Схід», який виконує ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст публікацій на цій сторінці є відповідальністю ГО «Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

20210812_171410

20210812_171825