Завдяки курсам відеомонтажу, які пройшла доцент кафедри ПВБ Герасько Т.В. у рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України», стало можливим створення навчальних відеоматеріалів. Звичайно, перша створена лабораторна робота є неідеальною, як з точки зору режисури, так і з технічного боку. Але такі навчальні відео допомагають хоча б частково компенсувати відсутність спілкування та можливостей провести самостійно лабораторні досліди студентам під час карантину. За підсумком процесу навчання базовому монтажу в Adobe Premiere Pro Татьяна Володимирівна зробила відеоролик для проведення Лабораторної роботи “Мікоризація коренів плодових дерев”У даній лабораторній роботі задіяні студенти 1 і 3 курсів спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство» Шипиленко Євгенія і Капшук Костянтин, які безпосередньо самостійно проводили експериментальну частину. Дана лабораторна робота є частиною курсу навчальної дисципліни «Органічне садівництво», яка викладається для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство».  Навчальна дисципліна «Органічне садівництво» є прогресивною та сприяє формуванню знань та навичок для розвитку екологічно безпечних технологій у садівництві, які відповідають цілям стабільного розвитку і можуть просунути Україну на міжнародному ринку сільськогосподарської продукції на передові позиції. Створення цього відео стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого Таврійському державному агротехнологічному університету імені Дмитра Моторного в рамках проекту «Економічна підтримка Східної України».

Screenshot_1Screenshot_2

Screenshot_5Screenshot_7

За матеріалами доцента каф. ПВБ Герасько Т.В.