15 вересня 2021 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулася онлайн зустріч здобувачів вищої освіти першого курсу магістерського проєкту «Агрокебети-Схід» з ідеологом, президентом асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», генеральним директором Індустріальної молочної компанії, доктором наук Алексом ЛІССІТСЕЮ та керівником даного проєкту Анатолієм ЦИРКУНОМ. На зустрічі також були присутні координатор проєкту у ТДАТУ, доктор с.-г.н., професор, проректор з наукової роботи Оксана ЄРЕМЕНКО, декан факультету Аротехнології та екології, к.с.-г.н., доцент Ірина ІВАНОВА та викладачі, що забезпечують роботу програми.

У своїй доповіді Алекс ЛІССІТСА розповів про надзвичайну важливість даної програми, підвів підсумки перших років впровадження проєкту «Агрокебети» в університетах України. Він зауважив, що метою програми є навчання майбутніх керівників агросектору та агрокомпаній, які будуть «агроменеджерами майбутнього – універсальними солдатами, котрі мають знати все». У ході зустрічі Алекс також розповів про напрями розвитку аграрної освіти та аграрного бізнесу в Україні та світі. Доповідь Алекса продемонструвала студентам нові напрямки для розвитку, надихнула на досягнення нових вершин у професії. По завершенні доповіді студенти мали можливість звернутися до доповідача з пропозиціями та запитаннями, на які отримали вичерпні відповіді.

Дякуємо Алексу ЛІССІТСІ та організаторам проєкту «Агрокебети» за впровадження новітніх ідей в агровиробництві у навчальний процес.

IMG-2bff3aab740468f8188f99d3d1c0200d-V