Сердце колотит перед игрой,

Нет места страху, однако постой –

Это не страх, не здоровья поправки,

Это гормон перед решающей схваткой.

Якщо вам набридла повсякденна рутина, ви бажаєте отримати нові яскраві емоції, то гра в пейнтбол – ідеальний варіант. Це ‒ екстремальний вид спорту, що дарує азарт, драйв, рух, величезну кількість позитивної енергії та солодке почуття перемоги. Ця гра має мільйони прихильників, в неї грають як чоловіки, так і жінки, незалежно від віку та соціального положення. Пейнтбол дозволяє відволіктися від турбот, активно провести вільний час та оживити дух авантюризму, притаманний кожному з нас.

Тому наша 22 ЕЕ група разом з куратором Постніковою Мариною Вікторівною вирішили розфарбувати наше життя яскравими фарбами, а точніше ‒ розстріляти його кульками з фарбою.

Гра в пейнтбол проходила на відкритій місцевості. Чудова осіння погода, яскраве сонце та жовтогаряче листя дерев сприяли гарному настрою. Багато хто вперше грав в пейнтбол, тому хвилювання та невідомість захоплювали нас.

Після приїзду на місце проведення гри, кожен вдягнув камуфляжний костюм, захисну маску, отримав спеціальний пневматичний маркер, заряджений наповненими фарбою желатиновими кульками. Всі учасники були поділені на три команди по п’ять чоловік в кожній. Команди нашвидкуруч розробляли план дій, стратегію та тактику проведення гри, пропонували нестандартні шляхи вирішення ігрових ситуацій. Тиша, спокій і пейнтбол – поняття несумісні.  Кожна команда грала по дві гри, які супроводжувалися величезним напруженням пристрастей, азартом, драйвом, шумом пострілів.По дорозі до Мелітополя ми згадували найбільш яскраві моменти гри, а маршрутка наповнювалася веселим сміхом та жартами. Це гарний спосіб зняти напругу і такі поїздки треба робити частіше. Сподіваємося, що нам ніколи не прийдеться взяти справжню зброю і ми будемо жити та вчитися не знаючи війни.

Студент 22 ЕЕ групи Заяць Артем