Плануєш вступати до ТДАТУ? Визначився зі спеціальністю? Тоді – правильно обирай предмети для складання ЗНО.

З першого лютого стартувала реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року, яка триватиме до 9 березня. Саме у цей період випускникам шкіл треба обрати предмети, з яких вони будуть складати ЗНО.

Особливістю цього року є те, що кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести щонайбільше з 5 навчальних предметів, понад цього – можна скласти ЗНО за кошти фізичних і юридичних осіб.

Тож, обирай майбутню професію саме у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. Для цього, ознайомся з переліком перспективних спеціальностей, за якими здобувають сучасну європейську освіту у ТДАТУ.

Не зволікай, реєструйся на ЗНО, добре підготуйся, успішно пройди випробування та приходь до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!

Адже, саме тут … ТВОЯ МРІЯ!

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»,
за поданням відділу профорієнтації