Як і кожен рік у лютому, випускників спеціальності  «Агроінженерія» зустрічаються з ректором ТДАТУ, д.т.н., професором В.М. Кюрчевим та керівництвом механіко-технологічного факультету з питань працевлаштування студентської молоді.

Майбутні фахівці аграрної сфери 19 лютого в кабінеті ректора мали змогу поспілкуватись з керівництвом ВНЗ та отримати професійні поради від ректора ТДАТУ. Сподіваємось, що така форма спілкування допоможе їм більш впевнено виконувати свої обов’язки на місцях роботи в обраних районах.

19 лютого відбулась зустріч випускників освітнього рівня магістр зі спеціальності «Агроінженерія» з ректором університету, д.т.н., професором Кюрчевим Володимиром Миколайовичем. Під час зустрічі, студенти отримали відповіді на запитання, які пов’язані з працевлаштуванням випускників та поради з подальшої професійної діяльності. Така форма спілкування допомагає майбутнім фахівцям впевнено починати виконувати свої обов’язки на місцях працевлаштування.

В цей день студенти –випускники також зустрічалися із начальником відділу зв’язку з виробництвом Сингаєвським Віктором Антоновичем, який ознайомив студентів з особливостями оформлення документів на майбутні місця роботи.

На цій зустрічі декан механіко-технологічного факультету професор Кюрчев Сергій Володимирович нагадав студентам, що їхній зв’язок з університетом на цьому не припиняється, і в разі необхідності університет завжди прийде на допомогу у подальшому працевлаштуванні.

Під час індивідуальної зустрічі студентів в кабінеті ректора, кожний студент отримав пораду щодо професійної діяльності на конкретному підприємстві, куди він планує працевлаштуватися.

За матеріалами: факультет МТФ