Освіта в Україні не встигає за технічним прогресом. Світ так швидко змінюється, що молоді люди, вступаючи до навчального закладу, закінчують його  і потрапляють у зовсім інший технічний і технологічний світ, який за 5 років їх навчання змінюється до невпізнання.

Для того щоб випускники могли краще орієнтуватися у цьому світі, саме концепція дуальної освіти передбачає просторове і часове поєднання навчання в університеті та стажування на підприємствах. Згідно з дуальним принципом навчання студенти, під час роботи на підприємствах, складають кваліфікаційні іспити, а фахівці, що працюють на підприємствах, беруть активну участь у формуванні переліку дисциплін та змісту і структури навчальних програм у ВНЗ.

Механіко-технологічним факультетом  11 жовтня на базі кафедри МСТТ було організовано зустріч студентів з представниками ТОВ «Мелітопольський завод автотракторних глушників «Ютас» головним інженером Строкань В.В. та начальником виробництва Лукяненко Р.В., які приймають участь у програмі дуального навчання. На зустрічі були присутні студенти – бакалаври  та магістри факультету.

Представники підприємства цікаво розповіли про виробництво, про продукцію, що випускається, про режим праці та її оплату. Студенти ставили багато питань про можливість стажування,  необхідні для цього навички  та майбутнє працевлаштування. Найбільш зацікавлені студенти залишилися для особистої розмови з представниками підприємства.

Такі заходи допомагають студентам зрозуміти користь дуальної освіти та можливості які вона надає.

Прес-служба ТДАТУ