Щорічно кафедра іноземних мов вітає майбутніх науковців на секції студентської  конференції «Філологічні науки». До ТДАТУ завітали та долучилися до конференції студенти коледжів і старшокласники ліцеїв та гімназій м. Мелітополя та Мелітопольського району.

Під час конференції були розглянуті такі цікаві та важливі питання, а саме: «Процедура скорочення штату працівників. Проблеми.» (Доповідач: Візіренко Катерина, керівник: Візіренко О.В.), «Проблеми молоді» (Доповідачі: Бунчук Олександр, Ісаєнко Тетяна, керівники: Гулак А.П., Кошель І.М.), «Колороніми в структурі фразеологізмів англійської мови» (Доповідач: Жукова Тетяна, керівники: Бойко Ю.О. , Стрельбицька І. С.), «Різдвяні традиції Великобританії» (Доповідач: Узунов Максим, керівник: Передерій В.А.), «Особливості вживання сленгу та жаргону в англомовних рекламних текстах» (Доповідач: Устюгова Ганна, керівник: Устюгова О.О.), «Подорожуймо містами Німеччини. Веймер – метрополь історії і культури» (Доповідач: Мошкун Віталій, керівник: Михайлова  Л.Л.), «Особливості перекладу власних назв в англомовних мультиплікаційних фільмах» (Доповідач: Боршовський Григорій, керівник: Калужська Л.O. ), «Англійські прислів’я та приказки, які відображають загальнолюдські цінності та чесноти: класифікація та способи перекладу» (Доповідач: Бузова Ангеліна, керівник: Лапіна О.О.).

Викладачі кафедри (Коваль О. Ю. та Просіна К. М.) були приємно вражені підготовкою та презентацією робіт учасників конференції. Доповіді показали, що учні та студенти дуже обізнані в темах своїх досліджень. Таким чином, дискусія після презентацій пройшла на гідному рівні, всі відповіді були обґрунтованими та вичерпними. Після конференції учасники отримали почесні грамоти та запрошення прийняти участь у конференції наступного року.

«Всередині нас криються потенційні творчі можливості, й ми повинні працювати щосили, щоб розкрити цей потенціал», – казав Мартін Лютер Кінг. Ми дякуємо всім керівникам за те, що розкривають прихований потенціал у майбутніх світочах науки, а учням і студентам дякуємо за їх плідну працю.

Кафедра «Іноземні мови» чекає наступної зустрічі та запрошує всіх бажаючих прийняти участь у студентській конференції на секції «Філологічні науки»!

Викладачі кафедри іноземних мов

К.М. Просіна та О.Ю. Коваль