Раціональне використання водних ресурсів, екологічна безпека водних об’єктів – це лише деякі задачі й завдання що стоять перед працівниками водогосподарського комплексу країни. До означених проблем залучаються викладачі і студенти Таврійського державного агротехнологічного університету.

У зв’язку з чим 6 березня 2018 р. в ТДАТУ відбувся науково – технічний семінар «Очищення промислових стічних вод із застосуванням методу магнітної сепарації». До проведення семінару були  залучені провідні фахівці у галузі оброблення стічних вод. Серед запрошених генеральний директор AMTR Scientific Ltd. (Ізраїль), доктор фізико – математичних наук  Едвард Брук-Левінсон. На пленарному засіданні пан Брук – Левінсон виступив із доповіддю  «Загальні принципи, технологічні особливості та практичні аспекти технології  очищення реальних стічних вод промислових підприємств методом магнітної сепарації осаду».

Одночасно із проведенням пленарного засідання в аудиторії  5.115 було організовано випробування демонстраційної установки по очищенню стічних вод методом магнітної сепарації, і обговорення результатів лабораторних досліджень по очищенню реальних стічних вод окремих промислових підприємств м. Мелітополя і Запорізької області. Пологівський завод «Коагулянт» надав на безкоштовній основі реагенти для проведення лабораторних досліджень на представленій установці.

На семінарі були присутні представники 28-ми промислових підприємств: Мелітопольський олійноекстракційний завод, КП «Водоканал», Пологівський МЕЗ, Запорізький завод трансформатор та інші, також були присутні викладачі та студенти.

DSC_2096 DSC_2147 DSC_2165 DSC_2170 DSC_2175 DSC_2191 DSC_2200 DSC_2207