21 березня 2018 р. Мелітопольський міський голова Сергій Мінько зустрівся зі студентами та професорсько-викладацьким складом Таврійського державного агротехнологічного університету.

У ході проведення заходу він відзвітував, яку роботу було виконано міською владою за 2017 рік та окреслив плани розвитку Мелітополя на майбутнє.

Підводячи підсумок роботи за минулий рік Сергій Анатолійович навів порівняльну характеристику бюджету міста Мелітополя за роками. Звернув увагу на досягнення міської влади, а саме на рекордні терміни початку виконання робіт з реконструкції дорожнього полотна пр. Б.Хмельницького. С. Мінько відзначив і найбільш значущі інфраструктурні проекти: реконструкція скверу “Дружби народів”, скверу біля клубу “Факел”, відкриття спортивного майданчика біля клубу «Гвоздичка», реконструкція сучасних футбольних майданчиків зі штучним покриттям, реконструкція стадіону ім . О.Олексенко «Спартак» та багато іншого.

Говорячи про плани на 2018 рік Сергій Анатолійович запевнив, що в цьому році результати роботи міської влади будуть примножені: планується запуск комунального транспорту, будівництво водно-спортивного комплексу в районі 1-ої спортивної школи, ще чотирьох спортивних майданчиків зі штучним покриттям, відкриття лікарні інтенсивних методів лікування та інше.

В ході зустрічі порушувалися питання працевлаштування, вирішення різних проблем студентської молоді, розвитку фізкультури і спорту в Мелітополі, благоустрою міста, транспортного забезпечення.

Прес-служба ТДАТУ