Компанія  Elsevier підготувала нову серію англомовних освітніх вебінарів. Під час вебінарів буде розглянуто використання  повнотекстової бази даних ScienceDirect, реферативної бази даних  Scopus, цілі сталого розвитку (SDGs) та інформаційна грамотність, а також заплановано 3-денний осінній табір SciVal та 3-денний табір для авторів.

◊13 вересня 2022 (11:00)

Тема: ScienceDirect in didactics

Опис: Використання платформи ScienceDirect для підтримки навчального процесу, допомоги студентам і відвідувачам бібліотеки в доступі до знань.

◊14 вересня 2022 (11:00)

Тема: Library Trends: Information literacy

Опис: Дискусія, у якій бібліотекарі з різних країн поділяться досвідом навчання інформаційній грамотності.

◊27 вересня 2022 (11:00)

Тема: Institutional profiles: IPW without mysteries

Опис: Організація інституційних профілів у Scopus, моніторинг та корегування. Крім того,  отримання доступу до інституційного профілю установи (IPW), робота з IPW і можливості для корегування профілю без використання IPW.

◊12 жовтня 2022 (11:00)

Тема: How to manage and analyze your research with SciVal and Scopus

Опис: Обговорення ефективних способів управління організаційною структурою та здійснення аналізу  за допомогою Scopus і SciVal.

◊26 жовтня 2022 (11:00)

Тема: SDGs: How to assess social impact

Опис: Представлення SDG  в аналітичних рішеннях Elsevier і використання цієї інформації для подальшої оцінки досліджень.

SciVal Camp Autumn 2022

08 листопада 2022 (12:00)

Тема: SciVal Camp Autumn 2022. Day 1.

Опис: Основні принципи роботи та практичні аспекти можливостей SciVal.

⇒Реєстрація⇐

09 листопада 2022 (12:00)

Тема: SciVal Camp Autumn 2022. Day 2.

Опис: Мій SciVal: керування робочим простором і звітування (практичні аспекти можливостей SciVal).

⇒Реєстрація⇐

10 листопада 2022 (12:00)

Тема: SciVal Camp Autumn 2022. Day 3.

Опис: SciVal 2022: огляд оновлень (практичні аспекти можливостей SciVal).

Author Workshop Camp

22 листопада 2022 (11:00)

Тема: Elsevier Author Workshop: How to write and publish

Опис: Авторські поради та прийоми для покращення якості рукописів і збільшення шансів на публікацію в авторитетних міжнародних журналах.

⇒Реєстрація⇐

23 листопада 2022 (11:00)

Тема: Elsevier Author Workshop: How to find the right journal for your manuscript

Опис: Знайомство авторів із практичним аспектом відбору журналів для читання та публікації своїх робіт на основі перевірених джерел інформації.

⇒Реєстрація⇐

24 листопада 2022 (11:00)

Тема: Elsevier Author Workshop: Best practices in publishing, an author panel discussion

Опис: Панельньна дискусія за участі деяких авторів CEE, роботи яких успішно опубліковано у журналах Elsevier.