25 травня 2020 року на території університету біля меморіальної дошки відбувся захід, присвячений вшанування пам’яті Заслуженого працівника освіти України, доктора сільськогосподарських наук, професора Валентини Василівни Калитки  з нагоди дня народження. На заході були присутні представники адміністрації, колеги, учні, рідні.

Перед присутніми виступили ректор університету Володимир Кюрчев; Оксана Єременко – зав. кафедри рослинництва ім. професора В.В. Калитки та Олеся Прісс – зав. кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи.

Валентина Василівна Калитка  зробила вагомий внесок у розвиток сучасної науки. За своє життя вона пройшла шлях від учителя хімії до професора, від аспіранта до доктора сільськогосподарських наук. Завдяки її зусиллям відкрилися нові спеціальності, створена сучасна матеріально-технічна база для підготовки студентів спеціальності «Агрономія».

З ім’ям Валентини Калитки пов’язують появу наукового терміна «антиоксиданти», тобто препарати, які використовуються для підвищення ефективності вирощування і тривалого зберігання продукції рослинництва.

Справу, якій вона присвятила все своє життя, продовжують її послідовники, учні. Пам’ять про Валентину Василівну та її заслуги назавжди залишиться в історії університету та в наших серцях.

Вічна пам’ять та шана Калитці Валентині Василівні.

Прес-служба ТДАТУ