Вже 5 червня розпочнеться основна сесія НМТ, яка триватиме до 23 червня. Учнів просять добре ознайомитися з послідовністю дій в екзаменаційному центрі, аби ні в кого не виникало жодних труднощів.

Допуск до екзаменаційного центру

Кожен учень повинен показати паспорт та сертифікат зі своєї інформаційної сторінки та запрошення на НМТ. Сертифікат обов’язково повинен бути у друкованому вигляді.

Що стосується запрошення, то воно може бути в електронному варіанті, достатньо лише завантажити його та показати при вході у ТЕЦ.

Єдині речі, які можна взяти з собою: прозора пляшка води та ручка (будь-якого кольору).

? Вхід в аудиторію

?На вході кожного центру буде фахівець, який перевірить документи та скаже номер вашої аудиторії. Списки з прізвищами та аудиторіями також будуть вивішені на вході. В аудиторії ще один фахівець покаже на комп’ютер, який ви повинні зайняти.

? Інструктаж

Перед іспитом учням за 5 – 7 хвилин розкажуть, як буде проходити іспит та на що звернути увагу. Також учням нагадають про заборону користуватися технічними засобами та відкривати інші вкладки браузера. У разі порушення учень покине аудиторію, а результати тесту анулюються.

? Початок

Після цього кожен отримує логін і пароль, за яким входить у систему. Роботу над завданнями можна починати.

? Що буде у разі повітряної тривоги?‼️

Час тестування зупиниться, а учні підуть в укриття. Коли небезпека мине, роботу над тестом продовжать, час тесту зменшений не буде у жодному випадку.

? Робота над завданнями

Правильну відповідь можна позначати одразу, або вказати у чернетці та позначити наприкінці тестування. Порядок виконання завдань та відведений на них час – особиста справа кожного учня.

У якості чернетки кожен учень матиме на столі чистий аркуш, після завершення тестування його можна буде забрати з собою. Також у системі будуть довідкові матеріали з математики, хімії та фізики, наприклад, формули або таблиці.

? Кінець тесту

Після виконання всіх завдань та позначення правильних відповідей потрібно натиснути “ЗАВЕРШИТИ ТЕСТУВАННЯ”. Якщо учень забуде вказати якусь відповідь – система про це йому нагадає та скаже, в якому блоці потрібно заповнити пропуск.

Якщо все гаразд, система запитає повторно про бажання завершити тестування, потрібно натиснути “ТАК”.

? Результат

Одразу після цього кожен учень отримає результати тести по кожному з блоків, тобто учень побачить кількість балів, які набрав з кожного предмета. Результат за шкалою 100 – 200 учень учасник НМТ отримає 28 червня у своєму особистому кабінеті.

? Підпис

Після складання іспиту потрібно підійти до інструктора та розписатися у протоколі. Лише потім можна забрати особисті речі та покинути аудиторію.