На початку травня 2017 року відбулося чергове розширене засідання «Школи студентського активу ТДАТУ».

На це зібрання були запрошені Голови студентських рад коледжів ТДАТУ разом з заступниками директорів коледжів ТДАТУ з виховної роботи.

Дане зібрання було спеціально реалізоване як знайомство оновленого складу Студентської ради ТДАТУ (після прямих таємних виборів, що відбулися в лютому місяці 2017 р.) з лідерами студентських рад коледжів ТДАТУ.

Під час Школи були презентовані доповіді:

– Грицаєнко І.М., помічника ректора університету з організаційних питань, виховної роботи та студентських справ, щодо обміну досвідом організації та проведення студентських виборів у структурах органів студентського самоврядування ВНЗ, легітимності діяльності студентських лідерів у відповідності до нової редакції Закону України «Про вищу освіту»;

– Гончарова Кирила, голови студентської ради університету, про основні засади діяльності студентського самоврядування в університеті;

– Бардиш Діани, заступника голови студентської ради університету по роботі з коледжами, технікумами, ліцеями регіону, про молодіжні проекти університету, де себе могли б представити наші молодші колеги.

Кінцева мета заходу – налагодження тісної співпраці студентських активів університету та коледжів ТДАТУ щодо молодіжних ініціатив, участі у молодіжних проектах, заходах, акціях, тощо.

Також було намічено подальшу тематику Школи

Наступне засідання заплановано на червень 2017 року, на якому планується провести змістовну зустріч студентського активу університету з лідерами студентських рад аграрних університетів – учасників фінальної частини ігор аграрної ліги КВК України (07 червня 2017 року).

Грицаєнко І.М., пом. ректора з ОВР,

керівник «Школи студентського активу» ТДАТУ,