25-26 вересня було реалізовано захід від Української Волонтерської Служби Школа Волонтерства e Мелітополі – національна навчальна програма для всіх, хто прагне знайти свій шлях у волонтерстві та стати частиною спільноти змінотворців свого міста.

Учасниками стали 22 активісти міста, які цікавляться волонтерською діяльністю та хотіли б спробувати себе у цьому напрямку.

Два дні промайнули швидко, учасники дізналися, що таке волонтерство та історію розвитку, про мотивацію для волонтера, почули розповіді спікерів, зокрема досвідом роботи в громадській діяльності поділилися:

– Микита Семенов – голова Студради ТДАТУ та голова комітету культури, спорту та туризму молодіжного парламенту І скликання.
– Ольга Леонтьєва – Голова ГО «Мелітопольська волонтерська група ПАТРІОТ».
– Тетяна Довженко – волонтерка з розвитку донорського руху в Мелітополі та районі.
– Володимир Міщенко – представник скаутської організації ПЛАСТ в місті Суми.

Серед організаторів заходу студентки ТДАТУ: Ілона Волкова та Ірина Мазурова.

Найбільш продуктивною була практична частина тренінгу – участь у волонтерській акції. Учасники, тренери та організатори разом влаштували еко-толоку в лісопарковій зоні міста.

Два дні учасників навчали неймовірні тренери з Одеси – Ганна Марущенко та з Сум – Артур Хорунжий.

Ініціатива підтримується в рамках проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Студрада ТДАТУ