1    23 жовтня 2021 р. доцент кафедри суспільно-гуманітарних наук Таврійського державного агротехнологічного університету імені Богдана Хмельницького Аліна ЗЕМЛЯНСЬКА виступила спікеркою на Магістральній (не)конференції mini-EdCamp Melitopol Boarding Liceum «Ми знаємо про успіх УСЕ». Цей захід було присвячено секретам професійного та особистісного успіху, інноваціям в освіті та методикам арт-коучінгу, самопізнання й самостановлення. А. Землянська виступила з майстер-класом «Постер-сесія – покажи себе!», під час якого поділилася з учасниками лайфхаками створення постерів, представила різні форми проведення постер-сесій та розповіла про їх  особливості. Основна мета майстер-класу – продемонструвати, наскільки важливо вдало подати аудиторії результати своєї творчої, наукової, дослідницько-пошукової діяльності, щоб їх гідно поцінували. Інформація корисна педагогам, що готують здобувачів освіти до захисту наукових робіт МАН, Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт; прагнуть розвивати у своїх учнях/студентах так звані «м’які навички» (soft skills), зокрема креативність, критичне мислення, здатність до співпраці й спілкування; працівників позашкільних закладів освіти та представників молодіжних організацій, з якими сучасна молодь набуває вмінь і навичок впливати на громадську думку та аргументувати свою позицію тощо.  Було наголошено, що постер-сесія – досить продуктивна форма й на постійній основі впроваджується в позааудиторну роботу науково-педагогічних працівників ТДАТУ імені Д. Моторного.

Інформацію підготувала к.філол.н., доц. Аліна ЗЕМЛЯНСЬКА