З 28 серпня по  3 вересня 2017 року з метою оздоровлення студентів Таврійського державного агротехнологічного університету на базі СОК „Салют”  (смт Кирилівка) працював спортивно-оздоровчий табір „Здоров’як”.

Cаме тут панує особлива атмосфера творчості, інтелектуальних батлів, спортивного азарту змагань, краси та відпочинку.

У перший же вечір студенти своїми власними силами створили концертну програму та продемонстрували співочі, танцювальні таланти, представили свої загони. Далі настала черга ігор «Крокодил» та «Імпровізація». Особливо вразили своїм глибинним змістом та творчим підходом постановки казок у виконанні здоров’яківців.  Справжнє шоу влаштували наші хлопці у боротьбі за титул Містер –Здоров’як – 2017.

Як чудово щось створювати власними руками особливо, коли з-під твоїх рук виростають величні замки, посміхаються казкові герої, красуються розкішні пейзажі! Так і наші здоров’яківці потішили себе та відпочивальників справжніми піщаними витворами мистецтва. Фігури з піску вражали своїм творчим підходом, патріотизмом та оригінальністю.

Чого вартий був азарт спортивних змагань…. Студенти мірялись у вправності з волейболу, футболу, баскетболу, піонерболу, дартсу, стрибків у довжину. Але якими б не були результати змагань, завжди перемагає дружба, дружба між студентами, які за період відпочинку у таборі стають справжньою сім’єю.

Свято Нептуна – це дійство, заради якого кожному зі студентів необхідно хоча б раз відпочити у таборі. Воно ніколи не залишає байдужим ні студентів, ні оточуючих, які із захопленням спостерігають за боротьбою світлих та темних сил.

Студенти ТДАТУ вкотре показали, що вони є не тільки найкращими у навчанні, а ще і талановитими творчими особистостями, яким під силу створити особливу магію студентського табору.

Щира подяка адміністрації, співробітникам ТДАТУ, студентам, завдяки яким Здоров’як – 2017 відбувся з  його динамічними та захопливими спортивними  змаганнями, веселими та різноманітними культурно-розважальними заходами.

Бажаємо успіхів усім студентам у новому навчальному році, і до нових зустрічей у спортивно-оздоровчому таборі  „Здоров’як”!!!

Заступник голови профкому

по роботі зі студентами Шпильова І.О.