4 жовтня 2018 року на сучасному міському стадіоні “Спартак” імені  Олега Олексенка відбувся ІІ етап спартакіади Таврійського державного агротехнологічного університету – легка атлетика, який зібрав понад 70 спортсменів серед студентів п’яти факультетів нашого навчального закладу. Вона традиційно проходить в ТДАТУ на початку кожного навчального року, під час неї студенти демонструють свою фізичну підготовку, а викладачі кафедри фізичного виховання і спорту відбирають найшвидших та найспритніших спортсменів для збірної команди університету з легкої атлетики.

Програма змагань включала в себе такі види: біг на 100 метрів серед чоловіків, біг на 100 метрів серед жінок та змішані командні стрибки у довжину з місця (по 10 чоловік від кожної команди).

Головною метою проведення спартакіади є заохочення студентів до занять спортом, формування у них командного духу шляхом їх участі у командних видах спорту, а також пропаганда фізичної культури і спорту як важливого засобу оздоровлення та дозвілля нашої молоді.

Перед початком спартакіади учасників привітав завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Газаєв Валерій Нодарович, який побажав спортсменам удачі та чесних перемог.

Отже, за підсумками змагань міста розподілились наступним чином:

Підсумкова таблиця результатів серед чоловіків (біг 100 метрів)

Факультет Бали Місце
Механіко-технологічний факультет 33 І
Економіки та бізнесу 36 ІІ
Інженерії та комп’ютерних технологій 45 ІІІ
Агротехнологій та екології 49 ІV
Енергетичний 55 V

Особиста першість – 100 метрів (чоловіки)

1 місце – Олинський Володимир (31 АІ) – 12,1 секунди.

2 місце – Бородін Антон (23 САІ), Нікулін Олександр (31 АГ), Коптяєв Данііл (11 ТР) – 12,2 секунди.

3 місце – Кабалюк Дмитро (21 СГМ) – 12,3 секунди.

Підсумкова таблиця результатів серед жінок (біг 100 метрів)

Факультет Бали Місце
Агротехнологій та екології 21 І
Механіко-технологічний факультет 43 ІІ
Економіки та бізнесу 44 ІІІ
Інженерії та комп’ютерних технологій 56 ІV
Енергетичний 66 V

Особиста першість – 100 метрів (жінки)

1 місце – Галкіна Єлизавета (11 ГЗ) – 15,1 секунди.

2 місце – Слободнюк Ірина (41 ЕК) – 15,4 секунди.

3 місце – Душина Марія (21 ХТ) – 15,5 секунди.

Підсумкова таблиця командних стрибків у довжину з місця

Факультет Місце
Економіки та бізнесу І
Агротехнологій та екології ІІ
Механіко-технологічний факультет ІІІ
Інженерії та комп’ютерних технологій ІV
Енергетичний V

Комплексний залік спартакіади ТДАТУ

з легкої атлетики

Факультет Біг 100 метрів, чоловіки Біг 100 метрів, жінки Командні стрибки у довжину з місця Бали Місце
Механіко-технологічний факультет І ІІ ІІІ 6 І
Економіки та бізнесу ІІ ІІІ І 6 І
Агротехнологій та екології ІV І ІІ 7 ІІ
Інженерії та комп’ютерних технологій ІІІ ІV ІV 11 ІІІ
Енергетичний

V V V 15 ІV

6 листопада 2018 року на базі кафедри фізичного виховання і спорту відбудуться наступні етапи студентської спартакіади – баскетбол та дартс  (початок змагань – о 15.00). Запрошуються всі, хто бажає прийняти участь та вболівальники для підтримки команд своїх факультетів!

Кафедра фізичного виховання і спорту