Незалежно від того, що центр управління ТДАТУ відповідно до наказу МОН України № 387 від 26.04.2022 р. тимчасово переміщений до міста Запоріжжя на базу ЗНУ, у освітньому закладі відбуваються усі процеси, передбачені на цей період.

Завершилась в дистанційному форматі заліково-екзаменаційна сесія і студенти були переведені на наступний курс. Жоден студент не був відрахований. Формуються рейтинги студентів та призначається стипендія на наступний семестр. Зараз у ТДАТУ канікули.

Студенти 4 курсу усіх чотирьох факультетів з 20 червня проходять підсумкові атестації за різними освітніми програмами для випускників освітнього рівня «Бакалавр». За результатами якого в м. Запоріжжя будуть виготовлені і видані дипломи державного зразка України.

Незважаючи на всі події, які відбуваються, ТДАТУ продовжує працювати згідно українського законодавства.