12345Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного постійно співпрацює з підприємцями. Адже лише на власному прикладі можна показати майбутнім фахівцям, як досягти успіху.

У рамках такої співпраці днями кафедру рослинництва імені професора В.В. Калитки відвідав заступник директора ТОВ «Агрохімсервіс» Роман Павлюк. Він зустрівся  зі здобувачами вищої освіти спеціальності 201 Агрономія.

Спілкування виявилося дуже цікавим, майбутні агрономи ознайомилися з  історією створення бізнесу, особливостями побудови команди, специфікою роботи аграрного бізнесу з продажу засобів захисту рослин та насіннєвого матеріалу. Роман Олександрович провів зі студентами тестування, за результатами якого буде проведено зустріч з викладачами кафедри для обговорення освітньої програми за цією спеціальністю.

Наприкінці зустрічі Роман Павлюк розповів студентам про наявність вакантних місць у ТОВ «Агрохімсервіс» та особливості навчання за дуальною формою, а також окреслив основні права та обов’язки менеджера з продажу та агронома-консультанта. У студентів було багато запитань, на які вони отримали вичерпні відповіді.

За матеріалами кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки