В рамках навчальної практики студентів І та ІІ курсів кафедри «Маркетинг» ТДАТУ, було передбачено відвідування компанії «Аква Стар», основною діяльністю якої є доставка очищеної питної води за запитом: в приватний сектор, офіси та підприємства.

Компанія є переможцем конкурсу «100 кращих товарів України» в Запорізькій області. Керівники компанії доброзичливо зустріли студентів та провели ознайомчу екскурсію. Майбутнім маркетологам було цікаво дізнатися безпосередньо про деталі процесу очищення води. Студентам розповіли, що очищення води здійснюється за системою зворотного осмосу та проходить 5 етапів. Також було проведено дослід, в процесі якого було виявлено велику кількість шкідливих домішок у звичайній воді.

На додачу маркетологи отримали цікаву та корисну інформацію щодо реклами і просування продукту на ринку, та про плани щодо розширення послуг компанії.

Студенти висловили вдячність керівництву компанії за отримані знання, які вони зможуть використати в майбутній професійній діяльності.

асистент кафедри маркетингу Ярчук А.В.