4-го вересня у приміщенні НАН України під головуванням Президента ICC UKRAINE, члена Урядового комітету КМУ, члена Світової Ради міжнародної торгової палати Володимира Щелкунова відбулось засідання Правління Українського національного комітету міжнародної торгової палати (ICC UKRAINE).

На засідання правління Українського національного комітету міжнародної торгової палати (ICC UKRAINE) було запрошено: ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного доктора технічних наук, професора, член-кореспондента НААН України Володимира Кюрчева та в.о. завідувача кафедри геоекології і землеустрою ТДАТУ, к.т.н., доцента Сергія Мовчана.

Серед рішень порядку денного були й ті, що безпосередньо стосуються нашого університету:

– Про відкриття представництва ICC UKRAINE при Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, як філіалу Запорізького регіонального представництва;
– Про нагородження з нагоди Дня підприємця.

За останній час проведено сумісні випробування приладу електромагнітної підготовки води в системах оборотного тепловодопостачання:

– кожухотрубного рекуперативного теплообмінного апарату на виробничих потужностях Приватного акціонерного товариства «Полтавський ГЗК» (м. Горішні Плавні, Полтавської області);
– на теплообмінниках дистиляту СК-1 хімічного цеху Виробничого підприємства «Запорізька АЕС» Державного підприємства «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» (м. Енергодар, Запорізької області).

За цим напрямком співпраці проведено ряд наукових розробок та досліджень, які знайшли своє практичне впровадження на підприємствах водогосподарського комплексу України.

Розробка новітніх підходів підтверджується шістьома патентами на корисну модель (у тому числі одне авторське свідоцтво на твір), сімома патентами на корисну модель на які вже отримано позитивні рішення; чотирма статтями у фахових виданнях України, декількома тезами та виступами на Всеукраїнських та регіональних конференціях півдня країни тощо.

Рішенням засідання Правління ICC UKRAINE нагороджено:

– ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, доктора технічних наук, професора, члена-кореспондента НААН України Володимира Кюрчева «Орденом ICC UKRAINE» .
– в.о. завідувача кафедри геоекології і землеустрою Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, к.т.н., доцента Сергія Мовчана медаллю «Золота скіфська пектораль».

Редакційно-видавничий відділ
за поданням Сергія Мовчана, в.о. зав. кафедри ГЕЗ