Кафедра харчових технологій та готельно-ресторанної справи ТДАТУ активно співпрацює з Проєктом Агентства США з міжнародного розвитку «Економічна підтримка Східної України» (USAID).

Цей проєкт надає технічну допомогу та спів-інвестиційну підтримку підприємствам, навчальним закладам, мешканцям Сходу України у розвитку бізнесу в перспективних галузях економіки, а також допомагає виходити на нові ринки в Україні, Європейському Союзі та за їх межами, використовуючи інноваційні технології.

Взаємодія кафедри ХТ та ГРС з проєктом USAID спрямована на підвищення якості підготовки професійних кадрів відповідно до потреб сучасного ринку праці.

З цією метою днями відбувся прямий ефір за участі професорсько-викладацького складу кафедри ХТ та ГРС та експертами бізнесу України.

Спікерами виступили:

– Володимир Терновський, менеджер з розвитку трудового потенціалу Проєкту USAID ERA;
– Юлія Мироненко – засновник ресторанів «The Village», «Pizza Celentano», «Happy Place» та ресто-пабу «Катран» (м. Бердянськ).

В умовах пандемії ресторанний бізнес опинився в складному становищі, багато закладів закрилися, інші шукають способи функціонування під час ситуації що склалася. В ході дискусії Юлія Мироненко поділилася своїм досвідом у роботі ресторанів під час карантину, розкрила практичні інструменти, які використовують ресторатори для виходу з цієї ситуації. Володимир Терновський надав інформацію про актуальні формати і концепції ведення бізнесу в Україні, способи підвищення його потенціалу відповідно до завдань проєкту USAID. Окремо оговорювалися питання щодо кадрового забезпечення в ресторанному бізнесі.

Кафедра харчових технологій та готельно-ресторанної справи