На початку навчального року встановлено зв’язки з Між Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного і Миколаївським національним аграрним університетом у цьому році встановлено зв’язки про співпрацю.

На кафедрі ґрунтознавства та агрохімії Миколаївського НАУ, викладаються навчальні дисципліни зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». За перший семестр, цього навчального року професор С. Чорний з колегами Миколаївського НАУ взяли участь у конференції «Меліорація та водовикористання», яку було проведено на базі «ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ»:

Викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного прийняли участь в конференції «Перлини степового краю», яку проведено на базі Миколаївського національного аграрного університету:

Дереза О.О. Шляхи вирішення екологічних проблем агропромислового комплексу / О.О. Дереза, С.І. Мовчан, С.В. Дереза // Перлини степового краю : матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, 24-25 листопада 2021 р. м. Миколаїв. – Миколаїв МНАУ, 2021 р. – 68 с. С. 45-48.

Мовчан С.І. Інформаційні технології у підготовці майбутніх фахівців сфери екології та геодезії / С.І. Мовчан, А.Ю. Якунічева // Перлини степового краю : матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, 24-25 листопада 2021 р. м. Миколаїв. – Миколаїв МНАУ, 2021 р. – 68 с. С. 57-59.

Синяєва Л.В. Вплив «зеленої економіки» на сталий розвиток держави / Л.В. Синяєва, С.І. Мовчан // Перлини степового краю : матеріали Всеукраїнської науково- практичної конференції, 24-25 листопада 2021 р. м. Миколаїв. – Миколаїв МНАУ, 2021 р. – 68 с. С. 59-62.

Кафедра геоекології і землеустрою