Викладачі кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи, члени громадської організації «Інтеркультурне гастрономічне коло» зустрілись з ініціативною групою громадської організації «Широкий степ».

Ця громадська організація реалізує грантовий проєкт «Лінія зіткнення – це територія зміцнення». Проєкт реалізується за підтримки Програми ООН з відновлення та розбудови миру та фінансування Європейського союзу. Його мета – трансформація існуючих ініціативних груп в громадські організації.

Наприкінці грудня навчальна група ГО «Широкий степ» знаходилась з метою обміну досвідом у Запорізькій області. Представники ініціативних груп відвідали локації у Запоріжжі та Мелітополі для ознайомлення з кращими практиками та перейняттям практичного досвіду діючих громадських організацій, які реалізовували екологічні та соціальні проєкти, виявляли проблеми громади та знаходили шляхи та можливостей їх подолання.

Ініціативні групи отримали менторську допомогу у створенні громадських організацій та супровід у втіленні власних ініціатив (допомога новоствореним громадським організаціям у виявленні проблем та пошуках їх рішення, допомога у реалізації їх проектів).

Кафедра харчових технологій та готельно ресторанної справи