З метою формування професійної орієнтації у молоді району Приватне акціонерне товариство «Пологівський олійноекстракційний завод» традиційно проводить День відкритих дверей.

Вже сьомий рік поспіль Таврійський державний агротехнологічний університет (ТДАТУ) запрошують до участі в заході. На підприємстві відбувається «ротація» персоналу і воно потребує нових кадрів. Випускники нашого університету спеціальностей «Галузеве машинобудування», «Харчові технології та інженерія», «Агроінженерія» затребувані фахівці на Пологівському олійноекстракційному заводі, як на одному з найпотужніших підприємств з переробки олійних культур в Україні.

Захід відбувся 21 березня 2017 року. Свої спеціальності та кафедри представляли: Національний університет харчових технологій (м. Київ), Одеська національна академія харчових технологій (м. Одеса), Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Харківський національний технічний університет ім.П.Василенка, ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ», ДНЗ «Мелітопольське ВПУ», Пологівський РЦЗ, Пологівський професійний ліцей, Вінницький коледж НУХТ та Український державний хіміко-технологічний університет (м. Дніпро). Таврійський державний агротехнологічний університет представили: начальник відділу профорієнтації та довузівської підготовки Кушнарьова Тетяна Томашівна, методист відділу ПДП Спірінцева Олена Петрівна, відповідальний за профорієнтаційну роботу факультету агротехнологій та екології Овечко Інна Олександрівна, студентка 4-го курсу факультету інженерії та комп’ютерних технологій Шпильова Олександра.

В межах заходу представники університету поспілкувалися з учнівською молоддю. Усіх бажаючих ознайомили зі спеціальностями, матеріально-технічною базою, організацією освітнього процесу, практик студентів в межах Україні та за кордоном, виховною роботою і організацією дозвілля студентів. Присутні переглянули фільм про студентське життя, отримати друковану інформацію про спеціальності нашого університету, програми закордонних практик.

Протягом дня понад 100 школярів 9-11 класів поспілкувались з представниками ТДАТУ.

Директор з персоналу ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» Ганна Хохлова розповіла, що підприємство пропонує зацікавленим випускникам шкіл отримати вищу освіту за рахунок заводу і працевлаштуватися після закінчення навчання.

День відкритих дверей пройшов динамічно, організовано, що було результатом системної та послідовної роботи організаторів заходу.

Практика організації та проведення профорієнтаційних заходів демонструє, що такий формат спілкування учнівської молоді є результативним та дозволяє задовольнити найвимогливіші запити майбутніх вступників, оскільки показує реальне працевлаштування після отримання вищої освіти у Таврійському державному агротехнологічному університеті.

О.П. Спірінцева,

методист відділу ПДП