Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного постійно бере участь у Міжнародних проєктах.

В рамках співпраці з Міжнародним проєктом Агентства США з розвитку «Економічна підтримка Східної України» (USAID) для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» була організована дистанційна зустріч з Володимиром Терновським, який є менеджером з розвитку трудового потенціалу Проєкту USAID ERA.

Гостьовим лектором на цьому заході виступив Мехмет Темеллі, генеральний менеджер готельного бізнесу, який має багаторічний досвід роботи в різних країнах світу. Цільова аудиторія – здобувачі освітнього ступеню «бакалавр» спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

У ході спілкування майбутніх ресторатори отримали вичерпні компетентні відповіді на питання щодо комплексу якостей та компетенцій, необхідних, аби ефективно конкурувати і реалізовувати свій потенціал в міжнародній індустрії гостинності. Впродовж дискусії топ-менеджер надав студентам актуальну інформацію про практичні інструменти, які сьогодні використовують успішні фахівці сфери HoReCa.

Кафедра харчових технологій та готельно-ресторанної справи