В умовах пандемії, коли освітній процес відбувається у дистанційному форматі, все більшу актуальність набирають сучасні технології. Для того, щоб донести до здобувачів вищої освіти матеріал якомога доступніше, викладачі використовують новітні методи навчання.

Один з таких методів є використання навчальних відеороликів з лабораторної або практичної роботи. Однак, аби створити такі відеоролики, викладачам потрібні навички роботи у використанні відповідного програмного забезпечення.

Саме з метою навчання викладачів університету в роботі з програмою Adobe Premiere Pro для відеомонтажу навчальних роликів, в рамках реалізації гранту «Підтримка дистанційного навчання в ТДАТУ» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», 35 співробітників ТДАТУ протягом березня пройшли базовий курс з відеомонтажу.

По завершенню курсу та за підсумками тестування усі учасники тренінгу успішно освоїли програмне забезпечення Adobe Premiere Pro та отримали відповідні дипломи, які в урочистій обстановці викладачам вручив проректор з науково-педагогічної Олександр Ломейко.

Наступним етапом реалізації проекту є створення кожним з сертифікованих викладачів навчального відеоролика з викладаємих дисциплін та впровадження їх в освітній процес. Для виконання цього завдання ТДАТУ в рамках грантової програми отримав необхідне обладнання для дистанційного навчання та відповідні ліцензійні програми.

Керівництво університету Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» за надані можливості, що дозволяють підвищити рівень вищої освіти в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»