14 травня 2017 року у м. Токмак відбувся чемпіонат Запорізької області з гирьового спорту (двоборство) серед чоловіків, юніорів та юнаків.

У змаганнях взяли участь більше 100 чоловік 10 команд зі всієї області. Студенти ТДАТУ і на цей раз, як і на попередніх змаганнях, показали свої найкращі спортивні якості, зайнявши найвищі місця п’єдесталу пошани:

– студент механіко-технологічного факультету Царан Олександр (12 САІ) – І місце в ваговій категорії 63 кг з результатом 100 балів;

– студент факультету інженерії та комп’ютерних технологій Гончаров Віктор (21 МБ) – І місце в ваговій категорії 73 кг з результатом 94 бали;

– студент механіко-технологічного факультету Маранді Павло (12 МБАІ) – І місце в ваговій категорії 95+ кг з результатом 101 бал.

Підготував студентів заслужений тренер України, викладач кафедри фізичного виховання і спорту Кубрак Сергій Іванович.

За результатами змагань наші студенти потрапили до складу збірної команди Запорізької області, яка готується до наступного чемпіонату України в м. Скадовську Херсонської області 23-25 червня 2017 року.

Щиро вітаємо наших переможців!!!

Кафедра фізичного виховання і спорту