Завідувач кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ імені Дмитра Моторного, заслужений майстер спорту України з богатирського багатоборства Валерій Газаєв вдало розпочав свій календарний рік, як він сам каже, “моє відрядження по міжнародним змаганням”, з завоювання срібної нагороди на першому етапі Кубка Європи з богатирського багатоборства U105 (вагова категорія – до 105 кг) “Old School Strongman Challenge 2023”, який відбувся у чеському місті Часлав.

Також Валерієм було встановлено особисті 3 рекорди:

1. Богатирська тяга RAW без екіпірування – 315 кг.
2. Підняття однією рукою над головою гантелі – 95 кг.
3. Пронесення в кожній руці валізи по 160 кг на 10 метрів.

Поступився першою сходинкою п’єдесталу пошани Валерій Газаєв своєму доброму знайомому чеху Іржі Ткадлчику, але особисто сам він дуже задоволений показаними результатами у всіх вправах: “Головне, що встановив три особистих рекорди. Почуваю себе дуже добре, травм немає. Цю перемогу присвячую рідній Україні, найкращому місту у світі Мелітополю та рідному навчальному закладу. Слава Україні! Слава ЗСУ!”.

Наступні змагання нашого українського богатиря відбудуться 28 січня в Грузії (II етап Кубка Європи з богатирського багатоборства U105), 5 лютого в Вірменії (Гран-прі Вірменії) і 11 лютого в Данії (I етап Кубка Європи SOC).

Сам Валерій Газаєв зазначає, що за вже 11 років своїх виступів на міжнародній арені у нього в скриньці спортивної слави вже 59 міжнародних турнірів, 29 виступів за кордоном, 25 перемог, 13 срібних медалей та 9 «бронз».

Кафедра фізичного виховання і спорту разом зі спортивним клубом ТДАТУ вітають Валерія Газаєва з таким вдалим початком сезону та бажає йому успіху на наступних стартах. Нехай це досягнення дасть початок новим вагомим перемогам і особистим рекордам.