2-3 жовтня 2018 року на сучасному футбольному майданчику зі штучним покриттям Мелітопольської ЗОШ №4 в рамках спартакіади ТДАТУ серед студентів відбулися змагання з міні-футболу серед 5 факультетів ТДАТУ.

Кафедра фізичного виховання і спорту та спортивний клуб “Таврія-Університет” традиційно проводить відкриття спартакіади таким відкритим  заходом, що має на меті пропаганду здорового способу життя, залучення студентів до активної спортивної діяльності, сприяння їх фізичному розвитку, підвищенню трудової і творчої активності та розвитку фізичної культури і спорту в студентському середовищі.

Головним суддею, як завжди, виступив кандидат технічних наук, старший викладач кафедри “Цивільна безпека” ЗОРЯ МИХАЙЛО ВІТАЛІЙОВИЧ, який, вже 10 років є незмінним головним тренером збірних команд ТДАТУ по футболу та футзалу.

Турнір пройшов у запеклій, безкомпромісній боротьбі, кожний матч тримав у напрузі, як вболівальників так і представників команд факультетів. Слід відзначити, що рівень підготовки всіх команд учасників (технічний, тактичний, фізичний) доволі високий та приблизно однаковий, тому відчайдушна боротьба велась за кожний клаптик футбольного поля, кожний забитий м’яч та кожне очко.

В запеклій та наполегливій боротьбі, в якій ніхто не хотів друг другу поступатися, місця розподілилися наступним чином:

І місце – механіко-технологічний факультет (БОРОДІН АНТОН (21 САІ), КУДІНОВ ВЛАДИСЛАВ (11 АІ), КОВЛИГА ВЛАДИСЛАВ (11 АІ), ВЯЗОВИЙ ВАЛЕНТИН (11 АІ), МОВЧАН ІЛЛЯ (11 АІ), СУРИХІН МИКИТА (11 АІ), СИДОРЕНКО МАКСИМ (22 АІ), МІХЕЄНКО АНДРІЙ (22 АІ), КАЛІНІЧЕНКО ДМИТРО (22 АІ), ШАВКОВ ПАВЛО (11 САІ), ГАВРИЛЕНКО ІГОР (13 МБАІ), КРИВУШИЧЕВ СТАНІСЛАВ (21 МБАІ), РУДЬ ВЛАДИСЛАВ (21 САІ), РОЇК ЄВГЕНІЙ (41 ПМ), ШТАНЬКО ПАВЛО (21 САІ).

ІІ місце – факультет інженерії та комп’ютерних технологій (РУЧКА ВЛАДИСЛАВ (41 КН), ПІДГОРОДЕЦЬКИЙ ІЛЛЯ (21 МБГМ), КАБАЛЮК ДМИТРО (21 СГМ), ГУТОРОВ ЕДУАРД (12 МБГМ), СЕМЕНОВ КИРИЛО (11 КН), КУЗЬМІН КИРИЛО (11 ГМ).

ІІІ місце – факультет агротехнологій та екології (БУЯКІН БОГДАН (11 АГ), РЕМЕЗ БОГДАН (21 МБАГ), КАРПЛЮК ВЛАДИСЛАВ (41 АГ), МІТІН МАКСИМ (41 ЕК), МАЛЬОВАНИЙ ПЕТРО (41 ЕК), ФІРЦОВИЧ МАКСИМ (31 АГ), ЧЕРКАШИН РОСТИСЛАВ (31 АГ), НІКУЛІН ОЛЕКСАНДР (31 АГ).

IV місце – енергетичний факультет.

V місце – факультет економіки та бізнесу.

До речі, команда механіко-технологічного факультету вперше за 5 років стала чемпіоном університету з міні-футболу. “Кращим гравцем” турніру був визнаний студент факультету інженерії та комп’ютерних технологій, ПІДГОРОДЕЦЬКИЙ ІЛЛЯ (21 МБГМ), член збірної команди ТДАТУ по футболу.

Вітаємо переможців, призерів і учасників змагань! Бажаємо їм міцного здоров’я, щастя, радості, багато сонячних днів в житті, бадьорості духу, нових цікавих змагань і , звичайно, “золотих” перемог!

Голова СК “Таврія-Університет” Артеменко В.В.