Викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного постійно підвищують свою кваліфікацію на підприємствах.

Днями викладачі кафедри технічної механіки та комп’ютерного проєктування імені професора В.М Найдиша Юрій Дмітрієв та Олена Дереза звітували про проходження стажування на підприємстві ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів». Стажування відбувалось з 21 вересня по 24 жовтня. Протягом місяця викладачі кафедри удосконалювали професійну компетентність та переймали практичний досвід.

«Мелітопольський завод турбокомпресорів» – це провідна компанія України, яка серійно випускає турбокомпресори для різних двигунів сільгоспмашин, тракторів і автомобілів, вироблених в країнах СНД і в інших іноземних країнах. «Турбоком» являє собою сучасне підприємство, що працюють за європейськими принципами, з потужною виробничою базою і замкнутим циклом виробництва.

Завдяки виробничій базі підприємства ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів» представники ТДАТУ и ознайомилися з новітніми прогресивними методами виготовлення деталей в машинобудуванні, що застосовані на виробництві, з роботою сучасних конструкторського та технологічного бюро.

Після закінчення доповідей виступили декан механіко-технологічного факультету Сергій Кюрчев та проф. завідувач кафедри технічної механіки та комп’ютерного проєктування імені професора В.М Найдиша Олександр Вершков. Вони наголосили про важливість впровадження в навчальний процес методик створення конструкторської та технологічної документації при викладанні дисциплін під час підготовки майбутніх фахівців.

Кафедра технічної механіки

та комп’ютерного проєктування імені професора В.М Найдиша