Викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного постійно підвищують кваліфікацію на виробничих підприємствах.

З 17 по 21 травня викладачі кафедри мехатронних систем та транспортних технологій: професор Анатолій Панченко, професор Анжела Волошина, доцент Олег Болтянський, доцент Олексій Стефановський, старший викладач Ірина Мілаєва, старший викладач Сергій Волков проходили виробниче стажування без відриву від виробництва на ТОВ «Алекс» (село Плодородне).

У ході стажування робітники підприємства ознайомили викладачів з сучасними передовими технологіями вирощування культур, машино-тракторним парком господарства, модельним рядом сучасних тракторів, особливостями конструкції та сервісного обслуговування.

Набуті знання викладачі кафедри МСТТ в подальшому будуть використовувати у освітньому процесі підготовки фахівців.

Кафедра мехатронних систем та транспортних технологій