6689w695h275Багатьом молодим людям в Україні хочеться побачити світ, набути досвіду для подальшої роботи, стати фінансово незалежними. Однак далеко не у всіх є така можливість. Для гарної посади не вистачає практики, а для своєї справи – стартового капіталу. І компанія ZRFA надає відмінну можливість для цього.

Трохи про ZRFA

ZRFA є Міжнародним Центром Агро Стажувань, який існує з 1994 року і допомагає молодим фахівцям поїхати за кордон для проходження практики. За цей час стажерами стали і змогли поїхати в різні країни світу понад 2200 студентів і випускників. Не пропустіть свій шанс!

Напрямки програм

ZRFA займається переважно аграрними стажуванням. Це означає, що стажист під час практики працює на фермі або на агропідприємстві за обраним напрямом. Кожен кандидат має право вибрати сільськогосподарський напрямок серед наявних:

• вирощування свиней, птахів, овець, великої рогатої худоби, страусів, хутрових звірів;
  • переробка молочної продукції;
  • робота на полі;
  • робота з с.г. технікою;
  • роботи з лісового, садового, тепличного господарства і т.д.

Крім роботи на фермі, молоді люди можуть працювати в готелях Німеччини (у Франкфурті і Мюнхені). Стажування в сфері готельно-ресторанного бізнесу та туризму – це новий напрямок, яким почала займатися компанія ZRFA. Тому у вас є відмінна можливість набути досвіду в цій сфері в одних з кращих готелів країни!

До яких країн можна поїхати?

Компанія має партнерські відносини з багатьма організаціями з 3-х континентів і більш, ніж з 12 різних країн. Це означає, що для вас двері відкриті в:

• країни Європи: Німеччину, Данію, Норвегію, Фінляндію, Швейцарію, Швецію, Голландію, Польщу.
  • Північну Америку: США і Канаду.
  • Австралію і Нову Зеландію.

Основні вимоги до кандидатів

Якщо ви хочете взяти участь в якійсь із програм, ставши стажистом ZRFA, вам слід відповідати декільком вимогам:

1. мати відповідний вік,
  2. володіти необхідним рівнем англійської,
  3. мати водійські права (бажано),
  4. не боятися труднощів і хотіти розвиватися.

А тепер більш конкретно за програмами:

• Для стажування в Австралії потрібно бути не старше 30 років, знати англійську на базовому рівні, бажано водити авто.
  • Для стажування в Німеччині потрібно бути не старше 30 років, знати англійську на базовому рівні, бажано водити авто.
  • Для стажування в Швейцарії потрібно бути не старше 30 років, знати англійську на базовому рівні, бажано водити авто.
  • Для стажування в Швеції потрібно бути не старше 30 років, знати англійську на базовому рівні, бажано водити авто.
  • Для стажування в Данії потрібно бути не старше 29 років, знати англійську на базовому рівні (обов’язково підтвердити здачею тесту KET з результатом А2), бажано водити авто.
  • Для стажування в США потрібно бути не старше 35 років, знати англійську на базовому рівні, водити авто.
  • Для стажування в Канаді потрібно бути не старше 35 років, знати англійську на базовому рівні, бажано водити авто.

Для того, щоб поїхати на практику в сфері туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, потрібно:

• мати відповідну освіту,
  • мати досвід роботи в цій сфері,
  • відмінно володіти англійською мовою, а також знати німецьку на рівні А1.

Як отримати додаткову інформацію?

Більш детально дізнатися про програми стажувань, а також подати заявку на участь ви можете дізнатися на сайті компанії https://zrfa.com.ua/. Якщо ви хочете поговорити з менеджерами компанії:

• зателефонуйте за номером: +38 (067) 356 36 48 або +38 (063) 947 64 41;
  • напишіть на ел. пошту: info@zrfa.com.ua;
  • зв’яжіться через скайп: leonzt2;
  • або ж приходьте в офіс за адресою: м Житомир, вул. Старовильская 12/6 (в робочі дні з 9:00 до 17:00.

Вам завжди будуть раді!